Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős leszek a pannon egyeteme...

Elsős leszek a pannon egyetemen és az évnyitó 12-én lesz, viszont az órarendben már 10-én vannak óráim, miért van ez?

Figyelt kérdés
+ 12-én az évnyitó idején meg óráim lennének. Most akkor 10-én mennem kell órára és csak utána lesz évnyitó??

2012. aug. 28. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az évnyitó nem kötelező. Legalábbis nálunk.
2012. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én oda jártam, szóval vágom a témát.


12-edikén az évnyitó idején első évfolyamosoknak szünet van, tehát nem lesznek megtartva azok az óráid, amelyek ütköznek az évnyitóval. Figyelem, nem az egész nap maradnak el az óráid, csak amelyek ütköznek.


Elsősöknek kötelező az évnyitó, de elárulok egy titkot, ezt senki sem ellenőrzi, anno én sem voltam. De persze, ha senki nem menne be, vagy legalábbis tömeg helyett pár elsős lézengene, abból botrány lenne, szóval csak menjél be.

2012. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, és akkor 10-én meg lesznek tartva az óráim??? (évnyitó előtti 2 napon)
2012. aug. 28. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, meg lesznek tartva. És mint írtam, 12-edikén is azok, amelyek nem ütköznek az évnyitóval.


Az egyetemen az évnyitó csak egy formaság, nem feltétlenül előzi meg az első órákat.

2012. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!