Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keszthelyi Egyetem. Írnátok róla?

Keszthelyi Egyetem. Írnátok róla?

Figyelt kérdés
Most is a Pannon Egyetemen tanulok, de Veszprémben. Jövőre átmegyek az állattenyésztő szakra Keszthelyre. A kérdés az, hogy miben más az ottani helyzet? Nem a képzés érdekel főleg, hanem a körülmények: milyenek a kollégiumok, albérletek, és egyátalán, milyen ott tanulni? Milyenek a hétköznapok, egyéb lehetőségek?

2012. ápr. 9. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A kollégiumok elég jók, jó a társaság, maguk az épületek is egész jók. (Ezt ismerősöktől tudom, én nem oda járok). Szép a város, nincs olyan hatalmas nyüzsgés, de ott a Balaton, a környéken általában mindig van valami program, plusz a városban is lehet szórakozni járni. Albérletekről nem nagyon tudok nyilatkozni, ez engem is érdekelne, alig találok pár hirdetést. Az egyetem oldalán pl én találtam sehol albérletlistát, ahol kimondottan egyetemistáknak lennének albérletek, esetleg olyanok, ahova még 1-2 embert keresnek.
2012. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz -
2018. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!