Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF! Regisztrációs hét program...

BGF! Regisztrációs hét programja mennyire kötelező?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a különböző dolgok bemutatására, tájékoztatókra, évnyitóra. Nekem elég nehézkes a bejutás most ezért kérdezem. (PSZK) gólya vagyok :)

2012. szept. 1. 21:36
 1/8 A kérdező kommentje:

IX. 13.30-18.00


Beiratkozás a Neptun tanulmányi rendszerben, egyéni tanrend kialakítása, tárgyfelvétel, kurzusokra jelentkezés – szakonkénti bontásban


elég ha erre beérek?

2012. szept. 1. 21:38
 2/8 anonim ***** válasza:
hát én külkerre járok, sok értelme nem volt nálunk a reghétnek... Bár már őszintén szólva nem emlékszem annyira hogy milyen programok voltak. Az évnyitó az teljesen felesleges, oda ne menj, szerintem. Nálunk volt egy nap, amikor megírtunk a nyelvi szintfelmérőket. Na azfontos volt, a többinek sok értelmét nem láttam. Mik lesznek még amúgy? Csak nehogy itt lebeszéljelek vmi fontosról... (Én is két órát utazok oda meg vissza is, úgyhogy én is nagyon szívtam a fogam egy egy órás program miatt...)
2012. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is ezen goldolkozom hogy a hétfőire vagy a szerdaira mennyek e. Szerdán szintfelmérő is van, s nekem kb 1,5 utazás lesz. ;)
2012. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
× gondolkozom
2012. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a program, annak örülök hogy az évnyitóra nem kell menni mert az egy másik napon is van :D még a tájékoztató csomaggal vagyok bajban... 8tól 9ig lesz az átvétel de kicsit furcsa nekem hogy erre csak egy óra van (ennyi embernél) annál fontos ott lenni?

2012. szept. 1. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:

tájékoztató csomag- nem tudom mi az, úgyh nem merek mondani semmit..

kar bemutatás-sztem simán kihagyható

kreditrendszer..stb...-sztem ez is, idővel megismered ezeket, kb a lényeg h összz 210 kredit kell, félélvente ajánlott 30


neptun, modulo-megismered, kitapasztalod idővel.

nyv központ-simán kihagyható

hök-felesleges

diákhitel-ha érint esetleg jól jöhet, de sztem neten is van róla info

az a beiratkozás a neptunba stb -na ezt nem értem, akkor vennétek fel a tárgyaitokat, vagy mi? Külkeren már megvolt a gólyáknak is a tárgyfelvétel

amúgy ez fontosnak tűnik, de tényleg nem tudom mi az.


De amúgy szerencsétek van, hogy csak két napra rakták az egészet, nálunk ötre annó...

de most h így végignézem amit írtam az első és az utsó programra mondtam h esetleg valami értelme lehet (igazából nem tudom mit takarnak és azért..., de ha már az elsőn és az utsón is ottlennél, akkor meg már be tudsz menni a többire is...:D

2012. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyelvi szintfelmérő, és matek szintfelmérő nálatok nincs amúgy?
2012. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Matek szintfelmérő van,ugyanezen a napon. Igazából ezzel az elsővel van bajom mert nem nagyon tudok addigra beérni :S remélem nem fontos, még megpróbálok utánaérdeklődni. Köszönöm a segítséget!
2012. szept. 1. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!