Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzés -- passzív félév...

Mesterképzés -- passzív félév -- CEU?!

Figyelt kérdés
Szeretnék bejutni a CEU két éves képzésére, viszont ehhez csak a három éves BA-t fogadják el. Ha elvégezném magyar egyetemen a mesterképzést, akkor csak egy évesre jelentkezhetnék a CEU-ra. Ez utóbbit szeretném elkerülni. Nekem van BA-diplomám, de attól függetlenül, hogy évfolyamelsőként végeztem, elnyertem tudományos ösztöndíjat két ízben, a szakdolgozatomban foglalkoztam azzal témával, amilyen szakra mennék (gender studies), nincs különösebb tudományos eredményem, se publikációm még. Ahhoz, hogy biztosan felvegyenek, tudom, jóval többet kell letennem az asztalra. Ehhez tehát szeretnék 4 féléves MA-ra menni azon az egyetemen, ahol elkezdtem a BA-t, és arra gondoltam, hogy három félév alatt tudnék eleget kutatni, publikálni, hogy a téli-tavaszi félévben jelentkezhessek a CEU-ra két éves MA-ra, akkor be tudnám passziválni a félévet vagy átmenni utolsó félévben levelezőre, hogy előtte még felvegyenek a CEU-ra? Utána meg befejezném az utolsó félévet (addigra már úgyis meglesz szinte mindenem, "csak" záróvizsga és diplomaleadás lenen hátra, így úgy gondolom, nem kivitelezhetetlen). Minden észrevételnek, tanácsnak és segítségnek örülnék. Köszönöm.

2012. szept. 3. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem itt nem fogsz tanácsot kapni a CEU-val kapcsolatban :S
2012. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos sejtettem... Jó lenne egy fórum, ahol CEU-s diákokkal vagy olyanokkal, akiknek az ismerősük jár oda, lehetne beszélgetni.
2012. szept. 10. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!