Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kedves, drága Diákhitel...

A kedves, drága Diákhitel Közponzt Zrt. Elárulná, hogy egy olyan elsősnek, akinek a családja hónapról hónapra él, mégis mi a ***-ból menjen gólyatáborba, és vegyen tankönyveket?

Figyelt kérdés
Mégis hogy gondolják, hogy csak októberben lehet megkapni? Ez abszurd...
2012. szept. 6. 18:24
 1/5 anonim válasza:

Azért csak októberben, mert szeptemberben tisztázódik, hogy tényleg az adott felsőoktatási intézmény hallgatója leszel-e. A Diákhitel pedig aktív hallgatói jogviszonyhoz kötött.


Egyébként a hitel felvétele nem jog, hanem lehetőség. Te döntöd el, hogy ez segítség-e a számodra, és hogy élsz-e vele az adott feltételek mellett.

2012. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, csak így pont arra nem lehet használni, amire való, és annak, akinek tényleg kéne... Miért nem elég a felvételről szóló értesítőt bemutatni, és aláírni egy olyan papírt, hogy ha mégsem iratkozol be, akkor el kell kezdened fizetni, esetleg plusz kamattal...
2012. szept. 7. 16:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként még nem vagyok ebben a helyzetben, majd csak remélem jövő ilyenkor leszek, ha felvesznek orvosira. :)
2012. szept. 7. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosira? Láttam, már 2 éves a kérdés, de én is dettó ugyanígy vagyok ezzel. Én is orvosira megyek most ösztől és ez nagy baromság, h csak októbertöl folyatják a tánogatást. Addig nem tudom miböl veszem meg a könyveket egyáltalán (100 ezres tk. csomag)...
2014. júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ne aggódj, annyi türelmi időt kapsz a tanároktól, pár jegyzetet meg jóval olcsóbban megvehetsz felsőbb évesektől.
2014. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!