Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen páramentesítő készüléke...

Milyen páramentesítő készüléket ajánlanátok, ami nem túl drága, mégis tökéletesen működik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami nem túl drága az esetleg arányában sokat fogyaszt.


Nekem 20l/nap-os készülékem van 300W-os fogyasztással.

Igaz, kb. 50 000Ft volt de van digitális kijelzője, programozható, stb...


Így be tudom állítani, hogy éjszaka is beinduljon egy kicsit, csökkentse éjszaka is a párát.


Típusa:

Proklima PLDA19E

2011. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hauser 15.000.- ft
2011. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 klimakiraly válasza:
Szia! A 15.000 Hauser ha jól gondolom termo-elektromos, nagyon kis teljesítményű, igaz csendes. A 20 literes párátlanítók nem túl drágák, és atom biztosak, keres ha van konkrét kérdésed velük kapcsolatban. Klíma Király Szeged
2011. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezeket a 10-15ezer Ft-s thermoelektromos cuccokat. Én is azzal kezdtem, semmit sem ér.


Ja, napi 3 dl-t ígér, de még a felét sem szedi ki a levegőből.

2011. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én az Orbegozo-t ajánlanám. Neten lehet rendelni, azt hiszem spanyol gyártmány,15 eft körül van a kisebb teljesítményű, azt hiszem nekünk 10 l/nap van. Két éve vettük és nagyon jó. 65-70%-os páratartalom mellett kb. 2,5l vizet vesz ki naponta, amióta megvan nem penészedünk.
2011. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a tecsóban egy kis virágláda alakú, pár ezer forintos, nem villamos hanem cserélhető betétes dolgot. A szomszédom szerint nagyon jó a hatásfoka.
2011. dec. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azokat a 20 e HUF alattiakat A 15 ezres hausetba 7 dl , vagy 4 dl víz fér el. Rohangálhatsz üríteni, ha sok a ára.
2013. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!