Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akit felvettek Főiskolára,...

Akit felvettek Főiskolára, Egyetemre mikor kapnak a sulitól hivatalos levelet erről? Szoktak küldeni? Vagy ne is várjam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktak küldeni, szerintem ezen a héten mindenki megkapja.
2009. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldenek, de ne várd annyira, mert nem biztos, hogy időben megkapod. Van, akinek késik egy-két-három hetet is.
2009. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszéltem a fősulival,ahova felvettek, ott a héten küldik az értesítőt.
2009. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sziasztok, én tegnap délután már megkpatam a levelet. Iskolától függ, mikor küldik ki, mert ezt már nem az oktatási hivatal, hanem az iskola küldi.
2009. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a PTE-re fogok járni (és pécsi vagyok), tegnap megkaptam az értesítőt, meg az egyéb űrlapokat.
2009. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokott a suli is küldeni levelet a beiratkozási tudnivalókról, gólyatáborról, ilyesmikről. Én tegnap már meg is kaptam. Neked is meg fog jönni hamarosan.
2009. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az előbb hozta meg a postás.
2009. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!