Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételivel kerültem be a...

Kámán Orsi kérdése:

Pótfelvételivel kerültem be a Pannon Egyetemre, de még nem jelentkeztek, hogy mennem kéne regisztrálni. Lehet, hogy később kell?

Figyelt kérdés
Egy kis segítség kellene,hátha valaki ugyanebben a cipőben jár... Pótfelvételiztem, felvettek a Pannon egyetem magyar szakára,levelezőre. Kapok egy csomó levelet a Neptunból csupán az nem érkezett meg, h mikor kellene beiratkoznom. Írtam ezzel kapcsolatban e-mailt, erre választ is kaptam, hogy a héten. Aztán napokig megint semmi...Viszont megjött a levél a regisztrációs időszak lezárásáról. Napok óta hívom Veszprémet, senki nem veszi fel, írtam e-mailt, nincs válasz...Nem nagyon szeretnék lemaradni erről, de nincs több ötletem...Van olyan, hogy a reg. hét után kell beiratkozni?

2012. szept. 7. 22:08
 1/1 Klaudia24 válasza:

Szia!

Nem akarlak megijeszteni, de nálunk is csak azt mondták meg, melyik héten lesz a beiratkozás. Nem a PE-re járok, hanem Szombathelyre, de szerintem ez mindenhol így van. A pontos napot mi sem tudtuk, azt alapképzésen helyszínen mondták meg, mesteren pedig egyénileg történik. Érdeklődj valahol,hátha sikerül térítési díj nélkül megúsznod.

2012. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!