Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen meglehet bukni tesiből?

Egyetemen meglehet bukni tesiből?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz be, igen :)
2012. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De tudtommal a tesi nem kötelező, szóval nem csúszol miatta, ha meg kötelező akkor is csak akkor csúszol, ha utolsó évben veszed föl, és akkor buksz meg.
2012. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. szept. 8. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont vannak egyetemek, ahol kötelező adott x félévet sportolással tölteni.
2012. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kötelező, ergo ha nincs meg 2 félévnyi tesi a 8 félév alatt, akkor diploma sem lesz.

Megbukni azzal lehet, ha valaki nem jár be, azaz nem teljesíti a követelményt! Baromira nem kell komoly dologra gondolni. Nálunk a tesi valamilyen sporttal ment el, lányok röplabdáztak általában, fiúk másik csarnokban fociztak vagy kézilabdáztak. Én személy szerint az úszást választottam egy félév alatt 10 aláírásnak kellett meglennie, ennyi volt a gigantikus követelmény. Ha kicsit utána számolsz, ha két hétig elmész minden nap úszni egy kicsit, már teljesítve is van, nem egy nagy dolog én szerettem, legalább rá voltam kényszerítve, hogy valamicskét mozogjak.

2012. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 7-ből 4 félév volt kötelező.

A teljesítés gyakorlatilag akkor lett sikertelen, ha nem járt el az ember, vagy ha eljárt nem iratkozott fel. (Volt ilyen is...)

De a tenni akarást mindenhol értékelték... (Pl egyik csaj félt a víztől, de mondtuk neki, hogy a hiszti (félek a víztől nem megyek soha stb stb) helyett jöjjön el velünk, ha már bemegy a vízbe és az akaratot meglátják rajta úgyis elfogadják neki. Így is lett. (Jó mondjuk egy ilyen embertől pl. esélytelen is elvárni h a rendes követelményt teljesítse.) De már értékelték h elment próbálkozott vele...

2012. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!