Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyik egyetemről átmegyek...

Ha egyik egyetemről átmegyek egy másikra, akkor a régiből ki kell iratkozni?

Figyelt kérdés
Vagy az, hogy a régi egyetemen nem veszem fel a tárgyakat, és nem jelentkezem be aktív félévre, az új egyetemre pedig felvételt nyerek automatikus kilépést jelent a régi egyetemről? A BME-re jártam korábban.

2012. szept. 10. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell írnod egy kérvényt, és kiléptetnek, majd elüldik az indexed postán.
2012. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tavaly én is kiiratkoztam, és megkérdeztem az új egyetemtől, hogy ezt ők intézik-e egymás között, azt mondták, hogy nekik ehhez semmi közöm, ez az én dolgom, ki kell iratkozni. Ha nem jelentkezel be aktívra, akkor szerintem első körben ők aktívra raknak téged, akkor is, ha nincsenek felvéve tárgyaid, és csak a második nem bejelentkezés után raknak ki. Egyszerűbb kiiratkozni. Neptunban van a kérvények között, ha jól emlékszem.
2012. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!