Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok beilleszkedni az új...

Nem tudok beilleszkedni az új iskolába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most voltam 9.-es, de elköltöztünk ergo más iskolába mentem a következő, 10. évemre.

Általános iskolába és 9.-be én voltam az osztály alfa hímje, ezért azt gondoltam, hogy simán fog menni a beilleszkedés ebbe az új iskolába, hát nem így történt.

Próbáltam odamenni másokhoz, beszélgetést kezdeményezni, sok jó sztorit tudok, szóval azt gondoltam jó lesz, de mikor oda mentem csak úgy otthagytak... és szinte mindenki ezt csinálja... Nem tudom mi lehet a bajuk velem, nem vagyok bunkó, se tolakodó, kedves, vicces és azért minimálisan visszafogott, okos, és nem mellesleg egész jóképű ;) vagyok. Ezért nem is értem mi lehet a bajuk velem... 15F



2012. szept. 10. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész véletlen nem vagy kicsit beképzelt?
2012. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, magamba tartom, mások elött szerény
2012. szept. 10. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a sok "jo" sztori nem vlt unalmas vagy nem vagy a tanarok kedvence? Ep senki nem baratkozott veled mert nalunk van olyan hogy egy oszt.tarsammal inkabb mi lanyok vagyunk joban.Nem tudom miert nem egyeznek veled.
2012. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te voltál az alfahím, most meg visszanyal a fagyi.
2012. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!