Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmányos hitéletes előadások?

Pázmányos hitéletes előadások?

Figyelt kérdés

Tudjátok van a bibliatan 1-2, katolikus vallás kialakulása, tárgyak amiket mindenkinek teljesítenie kell.

Ezek előadások, de azt mondta aki bent volt, hogy kötelező lesz bejárni rájuk, mert katalógust fognak a tanárok vezetni. Aki nem jár be majd nem vizsgázhat. Ez csak üres fenyegetés, vagy tényleg így lesz?

Valakinek tapasztalat erről?


2012. szept. 11. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A BTK-ra jársz?
2012. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arra
2012. szept. 11. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Katolikus hitre érdemes bejárni, a félév során csak néhányszor van katalógus, de nem lehet tudni előre, hogy mikor.

Biblia 1-2.-nél tanárfüggő, mert valamelyik tanár felolvassa a névsort.

Újszövetségnél minden órán van katalógus, de beírathatod a neved valakivel, aki bejár.

Aki az Ószöv.-et tartja, őt nem ismerem, úgyhogy róla nem tudok nyilatkozni.

2012. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oks, köszi!
2012. szept. 12. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vigyáznék, mert az oktatási dékánhelyettes most szigorított, körlevelet írt a tanároknak, hogy a diákoknak látogatniuk kell az előadásokat is, vagy mi.

Tehát nem biztos, hogy tanárfüggő, én már 4. évemet kezdtem meg, és volt olyan tanár, aki eddig sosem nézte, hogy bent vagy-e előadáson, most meg a héten azzal kezdte, hogy katalógus, és nézni fogja, és erre a felhívásra hivatkozott.

Aztán majd később kiderül, hogy tényleg továbbra is komolyan veszik-e, vagy elsikkad ez a dolog.

Nem tudom, hogy ki tartja idén a hitéletes órákat, az Ószöv.-et Fodornál csináltam, ő nézi, minden órán szúrópróba szerűen felolvas neveket a katalógusból, és ha 3x nem vagy ott, akkor nem nagyon enged vizsgázni.

Újszöv-et a Székely Jánosnál csináltam, ő csak körbeadta a papírt, amit alá kellett írni, de nem is nézte végül. De mondom, ez 3 éve volt, azóta lehet, hogy szigorítottak!

2012. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!