Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Leőwey Klára gimi...

A pécsi Leőwey Klára gimi milyen suli?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagyon szigorú meg mindenféle szabályt kell betartani. Ez igaz?

2012. szept. 12. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pécsett az az elit suli, sok az újgazdag és a sznob.
2012. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kiváncsi? Szerintem jó, nekem jó tanáraim voltak, máig tartó barátságok.
2012. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de hol nem kell mindenféle szabályt betartani? :D Vagy konkrétan gondoltál valamire? Én jelenleg oda járok, és nagyon jó fejek a tanárok, imádok ide járni. De konkrétan mire vagy kíváncsi?
2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát olyanokat hallottam, hogy tilos iskolát váltani meg egyetemi szintű anyagokat oktatnak a fakultációkon. Meg faktból is kötelező kettőt vagy hármat felvenni :D
2012. szept. 13. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint egyáltalán nem tilos iskolát váltani. A fakultációkról nem tudok semmit, de ha egyetemi anyagot adnak le, akkor az egy felől jó is meg rossz is :D Úgy érzem ha szorgalmasan befejezed a sulit, erős alapod lesz a továbbtanuláshoz!
2012. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni kell, nem hiába Pécs stréber sulija, elég keményen követelnek, de nem lehetetlen megcsinálni. Ahova én jártam ott is kötelező volt a 2 fakt, és nem szakadtam bele.

Általában rendes emberek járnak oda, de akad egykét sznob is, akik szeretik osztályszinten rángatni a többieket (kiadásokat tekintően). De nem hiába Pécs legerősebb sulija, innen tuti tovább tudsz menni, ha rendesen tanulsz.

2012. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én jártam oda nem volt kötelező faktot választani, de nem tudok olyanról, aki ne járt volna :) Nem hinném különben, hogy sznobok lennének az oda járók, hogy stréberek, nos akadnak, ez nem kérdés, mint ahogy az sem, hogy a követelmény magas, de a tanári gárda egész elviselhető, és a diákélet sem rossz. Mi 42-en jártunk egy osztályba, abból 40 diákot rögtön gimi után felvettek egyetemre, a másik kettő felvételt nyert egy évre rá.
2012. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2012. szept. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!