Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Leőwey Klára Gimiben...

A pécsi Leőwey Klára Gimiben mennyire szigorúak a tanárok? Mármint sminket, körömlakkot mennyire nem szeretik?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek sminkelni... annyira nem vészes, spirál, szemceruza belülre (meg kívülre is az ált iskolában cicásra festve, ha itt nem lehet, akkor majd csak belülre). Körmöm (nem mű) vagy sötétbordó, sötétkék,sötétzöld, fekete, vagy púderrózsaszín, fehér, bőrszínű különböző díszítésekkel (műkörmös tanfolyamra nyárra jelentkeztem már, holnap reggel kezdünk).

De emellett nagyon jól tanulok, Leőweybe 20. voltam a rangsorban, 9.g-s leszek. Soha nincs rajtam kihívó öltözék (miniszoknya, -ruha, kivágott felső, kultúrált módon szoktam viselkedni).

Szerintetek szólnak mondjuk a macskásra festett szemért, vagy sötétebb körömlakkért?


2011. jún. 24. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp most érettségiztem a Leőweyben :) hallod marhára nem érdekli őket, az én ofőm rögtön az elején kijelentette, hogy őt nem érdekli, hogy milyen hajjal meg tetoválással mész, csak eszed és szorgalmad legyen. Egyszer-egyszer beszólnak, ha előveszed a kis sminktáskád, hogy ez nem szépségszalon (jogos), de semmi extra nem kell elájulni, néhányan fecsegnek hülyeséget, de ez nem a katonaság.
2011. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat! :)

nem, nem áll szándékomban elővenni a piperetáskám és kint a mosdóban sminkelni. Tanulni pedig tanulok, 20.-ként jutottam be, szóval nem egy ostoba plázacica vagyok. csak szeretek sminkelni ;)

2011. jún. 24. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
hát akkor sok szerencsét oda :) aztán ha van még egyéb kérdésed tanárokról, órákról stb, akkor írj, szívesen válaszolok :)
2011. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm! :)
2011. jún. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!