Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen gáz laptoppal...

Egyetemen gáz laptoppal jegyzetelni? A ti sulitokban szoktak?

Figyelt kérdés
azt is írjátok meg légyszi, h hova jártok :)
2012. szept. 15. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt szokás. Győr, SZE.
2012. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy előadóteremben százan billentyűznének az milyen zaj lenne?
2012. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhány ember mindig szokott, nem tudom jegyzetelnek-e vagy csak simán neteznek. Nem minden tanár engedi meg, vmelyik külön kiadja, hogy lehet szépen eltenni. SZTE
2012. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell képleteket írnod ( lásd: humán szakok), akkor szerintem nem gáz. Nekem sajnos sok képlet merül fel fizika szakon, ezért papírra írok.
2012. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik tanár szóvá teszi, hogy ne használják, van akit nem érdekel.

Mondjuk ha mindenki azt használná, akkor semmit nem lehetne hallani, ez igaz.


Én maradok a füzetnél, esetleg sima lapoknál, amiket később le lehet fűzni (vagy elhagyni).

De pár helyen mondjuk nem nagyon lehetséges a géppel való jegyzetelés.

Például nálunk az ELTE IK-n azért amilyen képletek vannak, azokat gépbe bevinni percekig tartana, de csak másodpercek vannak rá.

2012. szept. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem teszik szóvá, de szerintem nem a legjobb, mert ha kézzel leírod azzal is memórizálod, ráadásul ha kicsit is vizuális vagy, egy kézzel írt és strukturált szövegre könnyebben fogsz emlékezni, mint egy legépeltre.
2012. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
csak a legnagyobb kockák csinálják.
2012. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Sokkal jobb lenne laptoppal jegyzetelni, hiszen gépelni általában gyorsabb, azonban a fő gond vele, hogy a ZH amúgy is kézírással lesz, tehát aki mindig laptoppal jegyzetel, az kiesik a rutinból.


(Én már nem vagyok egyetemista, 2005-ben kezdtem, és anno 12 éves korom körül én biztos voltam benne, hogy mire 18 éves leszek, már minden számítógépen fog menni, aztán kiderült mégsem.)

2012. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, hogy válaszolt! :)
2012. szept. 16. 10:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Szte TTIK-s előadásokon mindig látok embereket laptoppal. Kihangosított termekben általában a kutyát sem zavarja, de ilyen 100 fős kisebb előadásokon zavaró lenne.

(van aki filmezni jár be laptoppal, láttam 1 gyereket mariozni + rajkodni a win 8-ával, lemerült, és kiment előadásról. Le a kalappal :D )

2012. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!