Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érdi vörösmarty mihály...

Az érdi vörösmarty mihály gimnáziumba nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 5 éve voltam ott elsős és igen, akkor baromi nehéz volt bekerülni! Főleg a tagozatokra. Két embert vettek fel az általános iskolánkból oda.
2012. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olyan ne kerüljön be a Lakinger Béla Gimnáziumba se, aki nem tudja Vörösmarty Mihály nevét rendesen, nagy kezdőbetűvel leírni.
2012. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, ez nagyon fontos.

ez egy kérdés nem a felvételi

2012. szept. 17. 14:20
 4/5 anonim válasza:
Én most vagyok ott 9.A-s, és 4.2-es átlaggal felvettek, mert nagyon jól sikerült a német szóbelim. Annyira nem nehéz bekerülni, de azért van egy mérce :)
2012. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyébként gyere el nyílt napra és nézd meg az iskolát, nekem nagyon tetszik, színvonalas, az emberek kedvesek, nincsenek bunkók, csak hát tanulni kell :D
2012. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!