Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek igazam van ebben?

Szerintetek igazam van ebben?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy gimnázium ahol elég keményen megfeleltettek.

A tanár ezután a szemere vágta, hogy miért vagyok zavarban. miért nem vagyok határozott?

de ha egyszerűen izgulok? és amúgy is félénk vagyok nem hogy szerepeljek az egész osztály előtt. az érzéseimnek nem tudok parancsolni hiába mondja, hogy ezt tegyem.


2012. szept. 18. 16:06
 1/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Most akkor miben várod, hogy igazat adjunk?
2012. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
abban, hogy az ellen nem lehet semmit sem tenni hogyha zavarban vagyunk.
2012. szept. 18. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig jól mondja, ha határozott vagy és mondod rögtön ahogy kérdezi (még ha nem is teljesen tudod, csak valami töredékinformációt) akkor ő is könnyebben adja meg a jobb jegyet. Az életben elég fontos a magabiztosság, pl egy állásinterjún
2012. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elsőnek annyit, hogy azért a gondolatokat sem könnyű befolyásolni.
2012. szept. 18. 20:47
 5/10 A kérdező kommentje:
3:tudom, hogy fontos, de ha nem megy valami felesleges rám erőltetni.
2012. szept. 18. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, egyet is értenék vleed ha pl úszásról vagy darts-ról vagy nemtudom miről lenne szó. De sajnos az életben kell a magabiztosság, a randitól elkezdve az állásinterjúig.
2012. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig lehet rajta változtatni, nekem is sikerült, minden akarat és hozzáállás kérdése. Sajnos ilyen az élet, magabiztosnak kell lenni, ki kell állni magadért, csak így tudsz majd helytállni.
2012. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Andizsuzsi ***** válasza:

" gondolatokat sem könnyű befolyásolni"


Nem könnyű, de nem is lehetetlen. Ha ilyen a hozzáállásod, akkor viszont valóban nem fog sikerülni.

2012. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a randitól elkezdve...

igen ám, de akkor csak 1 emberről van szó nem 40-ről.

2012. szept. 19. 16:20
 10/10 janicsuhran válasza:
Hidd el azt az 1et nehezem lenyűgözni mint 40et :P
2012. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!