Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zalaegerszegen lévő Kölcsey...

Zalaegerszegen lévő Kölcsey Ferenc iskoláról? (Lent)

Figyelt kérdés
8.-as vagyok jelenleg és szeretnék jelentkezni majd a Kölcsey-be(elsőként megjelölni).Lenne esélyem?4.5-ös volt 7.-ben az átlagom.Matekból nem vagyok túl jó de négyes voltam év végén.Magyarból jobb vagyok :D.a két tannyelvű tagozatot szeretném megjelölni elsőként. Angolból eddig mindig ötös voltam a Sümegi Ramassetter iskolában.És továbbá érdeklődnék hogy sima Humán tagozat is van e mert a honlapon nem láttam kiírva.. :/.Előre is köszönöm :).

2012. szept. 20. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Felvettek. :) pedig a felvételim nem sikerült olyan jól mint gondoltam... sőt.. nagyon rossz lett a matek xD de mégis sikerült a 4 évesbe. :) az 5 éves angolt jelöltem meg elsőnek de szerintetek lehet majd átjelentkezni egyik osztályból a másikba ha bizonyítom hogy jó vagyok angolból? :)
2013. máj. 21. 17:32
 12/14 anonim ***** válasza:
melyik angolba? kéttannyelvű vagy előkészítő? Amúgy gratulálok. Én most végeztem ott. Hát most év elején nem hiszem, hogy át lehet jelentkezni, max év végén, ha nyomós indokod van, illetve van hely a másik osztályban, mert max. 36 fő lehet.
2013. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Előkészítőbe szeretnék :) Köszönöm szépen. :D akkor már nem találkozhatunk... :( majd igyekszem akkor hátha. :)
2013. jún. 2. 15:14
 14/14 anonim válasza:
Végül felvettek? Igen tudom h 2012es a kérdés 😂 btw én is most azt jelöltem meg elsőnek és nem hinnem hogy felveszenek😬
2021. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!