Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest 2. és 3. kerületi...

Budapest 2. és 3. kerületi óvodák és általános iskolák közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyenek vannak? Vagy 2. vagy a 3. kerületbe költöznénk. Pécsiek vagyunk és nem igazán tudjuk melyik óvoda és iskola lenne a jó. Nem tudom milyenek vannak a neten nem nagyon találok. De egyébként is személyes tapasztalat alapján választanánk.
2012. szept. 22. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim a Törökvész óvodába járnak. II. kerületi sima állami ovi, szerintem jó, meg vagyunk elégedve vele. Az iskolákat most nézem, a fiam jövőre lesz elsős. Az igazság az, hogy nem nagyon tudtok melléfogni, itt a környéken jók az iskolák és az óvodák is. Mindegyiknek más a profilja, a mi ovink pl. kézműves, hagyományőrző óvoda. Úgyhogy inkább azt nézzétek, hogy melyik szimpatikus. Az iskolák terén is nagy a választék. Persze hogy felveszik-e majd a gyereket, az más kérdés.
2012. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösszi
2012. okt. 19. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a II. kerület mellett döntötök, és vmi kérdésed van, nyugodtan írjál, én amióta élek, itt élek. :)
2012. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első voltam megint.
2012. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az iskolák a III kerületben is jók de mivel túl nagy a túl jelentkezés ezért érdemes előbb beíratni a körzeti iskolába ahová tartoztok
2013. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon függ attól, hogy mi az elképzelésed a gyereked nevelésével kapcsolatban. Ha a poroszos, tényanyagon alapuló tudást részesíted előnyben, amelynek birtokában elvileg könnyebb dolga lesz a gimnáziumi, egyetemi felvételinél, akkor a 2. kerületi iskolák nektek valók.

Ha a kompetenciákat helyezed előtérbe, szeretnéd, ha a gyereked gyakorlatias lenne, jól boldogulna a többi emberrel, fontosak neked az együttműködési képességek, akkor a 2. kerület egy tragédia.

Óvodában a Budakeszi útiról van közvetlen infóm. Ezt tartják a kerület legjobb óvodájának, ehhez képest szerintem nagyon gáz a szellemiség és sok óvónéni is. A 60-as évekből felejtették itt őket, bár ezzel korntsincsenek egyedül.

2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!