Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szie állatorvosi szaka...

A Szie állatorvosi szaka tényleg sokkal könnyebb mint az ELTE biológia szaka?

Figyelt kérdés
Egy ELTE biológia szakos ismerősöm azt mondta, hogy az állatorvosi sokkal könnyebb.
2012. szept. 22. 18:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
58%
Járt az állatorvosira? =D Nem hiszem, hogy a biológia szak olyan könnyű lenne, de volt némi tapasztalatom az állatorvosival, hát nem tartozik a büfészakok közé...
2012. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
0%
Én egyikre sem jártam, mert SZTE-re járok biológia szakra, de tanusíthatom, h k.rva nehéz a biosz szak meg tényleg van jópár orvosis ismerősöm, akik többet tudnak buizni járni mégis 5-ösöket kapnak, szóval olyan nehéz nem lehet
2012. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy az orvosis ismerőseid simán okosabbak és szorgalmasabbak.
2012. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
18%
Nyilvánvaló, h csak ezt tudod kinyögni rá, de mivel lakótárs, így tudom hogy mennyit tanul és mit, és hát közelébe sincs a miénkhez
2012. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
49%

Hát persze.


A SZTE biológia szaka a világ legnehezebb képzése, hogy megnyugodj.


Ha elvégezted, akkor jelentkezz a kitüntetésért.

2012. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon menő vagy, csak hogy tudd, de ezzel semmit nem fogsz tudni elérni, mást kell provokálnod kisgyerek:) Kis szánalom halmazokkal nem állok le
2012. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
78%

Nem, te vagy menő.



Az orvosis ismerőseid buliznak a büfészakon, te meg a világ legnehezebb szakát nyomod.

2012. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
43%

Ez kb. olyan szintű, mikor vki benyögte, hogy védőnő szakon nehezebb anatómiát tanul, mint ami orvosin van. Hát nevetséges:D

Én ált. orvosira járok, egy ismerősöm jött át ELTE-bioszról. Hát ő sose mondta, hogy annyira nehéz lett volna...


Én nem mondom, hogy a saját szakom a világon a legnehezebb, de azért erősen kétlem, hogy a biosz szak durvább lenne. Lehet, hogy az is nehéz, de miért lenne nehezebb?

Lehet, hogy biosz szakon nagyobb a bukási arány, de azért azt is vegyük figyelembe, hogy orvosira alapból olyanok mennek, akiknek több, mint 420-430 pontjuk van.

Bioszon mennyi is a határ? Szóval oda alapból több "rosszabb" képességű jár.

Mérnökin is pont ezért baromi magas a bukási arány..

2012. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
27%
Még mindig nem akar veled senki vitatkozni, nem veszed észre milyen dedós vagy?:D
2012. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
21:14 Ne az ELTÉ-t nézd, mert ott a legsz@rabb a biosz szak, onnan csak eljönnek az emberek. Az anatómia nyilván durvább az orvosin, bár az összes csontot latinul-magyarul nekünk is meg kell tanulni humábioszon, meg vagy 1000 növényt tudni kell besorolni fajtól az országig latinul-magyarul, de azért jó pár olyan dolog van, amit keményebben tanítanak pl. sejtbiológia. Igazából a biológiának két teljesen különböző oldalát tanuljuk
2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!