Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 9. osztályba milyen tanszerek...

9. osztályba milyen tanszerek kellenek biológia-kémia szakra, és milyen tankönyvekre számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beiratkozáskor nem adtak tankönyvlistát? Nálunk kaptak a gyerekek. Biosz-kémia órára gondolsz? Szerintem könyv, füzet és számológép, más nem nagyon hiszem.
2009. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem nem kaptunk listát:S és a többi órára mik kellenek amik eddig? és hogy van-e más tantárgy mint általánosban
2009. aug. 2. 13:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekünk mozaikos tankönyvek voltak bioszból és kémiából.

Gimibe mész? Nem tudom lesznek-e új tantárgyak, nekem média volt, azt áltaánosban nem tanultam

2009. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen gimibe megyek, biosz-kémia szakra csak koleszos leszek és jobb elötte megvenni mindent mintsem első héten naponta lejárni a városba . Köszi a válaszokat :)
2009. aug. 2. 13:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt ugyis a tanár/iskola dönti el. S nálunk középsuliban minden év elején volt tankönyv vásár.Tanár az első orákon ugyis elmondja a rigolyáit:D
2009. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mivel sokfajta könyv van, azt kell használnod, amit a tanár megkövetel. Ne vegyél magadtól. Ha még nem adtak listát, akkor lehet, hogy az iskolában kapod meg a könyveidet, sok helyen így van.
2009. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9.-es osztálym lesz, de nem hiszem, hogy nagyon kellene extra. A könyveket akkor első napokban megkapjátok vagy akkor lehet megvenni, ezenkívül minden órára legyen füzeted. Elvileg mindegy, hogy milyen, nem igazán szoktak a tanárok kötözködni, hogy milyen, csak legyen. Matekra körző, vonalzó, számológép. A rajz lehet kétséges, hogy milyen papírok meg eszközök kellenek, de majd elmondja a tanár. Az első pár nap úgyis kiderül, aztán első hét végén lemész bevásárolni, nem kell azért naponta menni, az első napokban a tanárok még türelmesek:)
2009. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elvileg lesz tankönyvosztás mondták is, csak előtte 6+6-os gimibe jártam és hátha nem kellene megvenni azokat a könyveket amik már megvannak mert pl 7-be .-es tankönyvet vettünk, 8.-ba meg már a 10-esek ugyanez matekkal is :S
2009. aug. 2. 13:21
 9/16 anonim ***** válasza:
A tesicucc is tanárfüggő. Van ahol póló, rövidnadrág, de pl. most mesélte a szomszédlány, hogy ő is 9-es lesz és nekik tornadressz kell.
2009. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen nálunk is tornadressz kell, de szerintem hülyeség, mert aki nem vékony típus ő meg zavarba lehet a tornadressztől / saját magam példája/ :S

Köszi a válaszokat:)

2009. aug. 2. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!