Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

7-es vagyok de nem tudom hol tanuljak tovább.

az osztálytársaim már tudják mik akarnak lenni már sokan azt is tudják hova mennek tovább tanulni de én azt sem tudom mi akarok lenni vagy hol tanuljak tovább. Szeretek főzőcskézni, sütögetni meg ilyesmik meg szeretem a gyerekeket is türelmes vagyok hozzájuk. Hol tanuljak tovább? Segítsetek lécci nagyon nagy segítség lenne előre is köszönöm a normális válaszokat!!


2012. szept. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Most középiskoláról van szó vagy egyetem/szakmáról?


Ha középiskoláról, akkor szerintem gimnázium lenne a legnyerőbb: akkor lesz még 4 éved kitalálni, hogy mi akarsz lenne, belekostólhatsz több mindenbe.


Ha egyetemről, akkor nincs értelme ezen még most gondolkodni. Nálunk sokan 11-dikban se tudták, hogy hova akarnak menni, nem hogy hetedikbe. Szerintem ezek még sokat is fognak változni nálatok is.

2012. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első: Ott irja hogy 7.-es tehát középiskoláról.

Amúgy szerintem is gimnáziumba menj

2012. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég sok 6 osztályos gimnázium van szóval egyáltalán nem egyértelmű ebből.
2012. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Általánosba járok most.

És köszönöm a válaszokat!!

2012. okt. 3. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod eldönteni, akkor menj gimibe: így még lesz időd kitalálni.

Szeretsz főzőcskézni? Akkor meg vendéglátói vagy élelmiszeripari szakközép.

2012. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!