Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik emelt szintű érettségi...

Melyik emelt szintű érettségi számít viszonylag a könnyebbnek? (biológia, történelem közül)

Figyelt kérdés
11.es vagyok,szeretnék emeltezni valamelyikből,de nemtudom melyikből.Az emeltet 12. májusára tervezem,amelyikből pedig mégsem emeltezek,azt szeretném az éven letudni tavasszal előlrehozott érettségin,közép szinten.Egy közép töri pl milyen nehéz előlrehozottan,megéri?Vagy helyette inkább közép magyar előlrehozott lenne a könnyebb?

#biológia #történelem #előlrehozott érettségi
2012. szept. 30. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Földrajz
2012. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a kettőből számomra a töri de ezt csak te tudod melyik könnyebb számodra.
2012. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a földrajz a legkönnyebb, de lehet, hogy csak nekem, mert engem mindig is az a tantárgy érdekelt a legjobban. 9-ben többször csináltam meg otthon minden segítség nélkül emelt földrajzt, és 1 óra alatt megcsináltam az egész feladatsort, és 70 százalék fölött teljesítettem minden alkalommal. Szóval szerintem az emelt földrajzt egy általános iskolai tudással is simán meg lehet oldani minimum 3-asra.

De ha csak a biológia és töri közül akarsz választani, akkor én a törire szavazok, de ez attól is függ, hogy neked melyik megy jobban, amit csak te tudhatsz.

2012. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Retekszisz ***** válasza:
Szerintem ezek közül felesleges előrehozottat tenned, mert ahhoz osztályozóznod kell, ami felesleges erőfeszítés. Egyébként szerintem mindkettőből elég nehéz az emelt, talán a biológia egyszerűbb.
2012. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretem a bioszt és a torit is,3 éve ötös vagyok mindkettőből.A töriben a sok évszámtól félek,ami azért nehézkesen megy,a bioszban pedig a "kémiás"résztől,nemnagyon tudok dönteni :S Földrajz nem szerepel a választott tantárgyak között a pszichológia szakon,mert azon szeretnék továbbmenni.
2012. okt. 5. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Töri könnyebb mint a biosz. De te döntsd el. Töri emelten nem lehet atlaszt használni az írásbelin csak a szóbelin.
2012. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!