Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti ráhagynátok, vagy bemennéte...

Ti ráhagynátok, vagy bemennétek a titkárságra rákérdezni? (Ösztöndíj) Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, szakmát tanulok, és kapok ösztöndíjat is, vagy is kapnom kéne havonta. 10 ezret az iskola ad (De ezt nem kötelező neki adnia, csak úgy ösztönzés képpen adják mindenkinek), és ezen kivül még 16-ot a gyakorló helyről, ahol gyakorlatuk van. Tegnap a 10 ezret megkapta mindenki az osztályban, kivéve engem. Az első napokban azt mondta az ofő. h az nem kap, akinek ha jól emlékszem 10 igazolatlanja van. De nekem egy sincs! Igaz hiányoztam egy hetet, de az orvosnál voltam, és vittem is a táppénzes papírt. (Mert csak azt fogadják el). Úgy hogy nem értem hogy én miért nem kaptam meg a pénzt, amikor nincs is igazolatlan órám. Az egyik gyerek jó ha volt bent egy hetet a suliba, a többiről mind lógott, vagy is állítólag beteg volt. Ő is meg kapta a pénz, csak én nem.

1-2 hétig még a gyakorlati helyen leszek, nem suliban. De csütörtökön betudnék menni a suliba és rákérdezni erre a dologra. Most úgy vagyok vele, hogy hiába megyek "reklamálni" utólag már úgy sem fogják elutalni a pénzt szerintem. Mi a véleményetek, ti mit tennétek? (Amúgy igaz, nem sok ez a 10 ezer ft, de az is pénz!!)


2012. okt. 2. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be lehet menni. Ha félreértés volt, miért ne jeleznéd?
2012. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsánat az offért, de ez milyen iskola, ahol pénzt adnak azért, hogy bejárj? :O
2012. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális középiskola.
2012. okt. 3. 06:17
 4/4 anonim ***** válasza:
én is normális középiskolába jártam, még se hallottam ilyeneről
2012. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!