Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logisztika szakirányon érdemes...

Logisztika szakirányon érdemes tanulni? Hány éves, és melyik egyetemen?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemzetközi gazdálkodás szakon általában szokott lenni logisztika szakirány. Közgazdász szakok 6+1 félévesek szoktak lenni, tehát 3,5 félév. A plusz félév a gyakorlat letöltésére szolgál. A diploma megszerzéséhez két nyelvvizsga kell szakmai gazdasági szinten minimum, amiből az egyik lehet felsőfok általános. Döntésednél ezt is vedd majd figyelembe. És ha az angol vagy német mellett egy viszonylag ritkább nyelvet meg tudsz tanulni pl. olasz, amit nem olyan sokan beszélnek, akkor jó eséllyel indulsz az álláskeresésnél.
2012. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!


Azt nem tudom pontosan mi lenne a feladata, de gondolom nagyon kell érteni a metekhoz.

A turisztika-vendéglátás szak is érdekelne, de arról annyi rosszat hallani, hogy lemondtam róla. Nincs elhelyezkedési lehetőség.


Még lenne egy kérdésem. Az idegenvezetői okj beszámít logisztika szakon?

2012. okt. 3. 07:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi köszi!!!!!
2012. okt. 8. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:

de kár, h nem láttam előbb ezt a kérdést... érdekelt volna engem is az előadás. :) Amúgy én úgy tudom, h csak BGF-en, meg tán a szolnoki Főiskolán (de ez nem 100) van csak log szakirány NG-n.

Első: nem BGF-es vagy véletlenül? :D

2012. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!