Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Humán-beállítottságú vagyok,...

Humán-beállítottságú vagyok, de szeretnék jó lenni a reál-tárgyakból is. Adtok pár tippet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Középsulis vagyok.És a humán tárgyakból meg nyelvekből vagyok jó.Meg valamelyest földrajzból.Matekból ma kaptam kettest és a matekot ha tudom is egy ideig,kimegy a fejemből.Kémiából meg fizikából is szeretnék jó lenni.,

Nagyon zavar hogy a reál tantárgyakból néha négyest is kemény összehozni(fizikából talán nemannyira,matekból attól függ).De most már a tananyag is nehezebb.Tippeket adnátok?Nagyon fontos lenne mert nem akarom hogy szenvedjek és hogy hülyének nézzenek a tanárok.

Ráadásul anyám is nagyon szigorú:((

Matekból hatodikba kettes voltam,év végén hármas,hetedikbe már négyes.Nyolcadikba négyes.Fizikából hetedikbe négyes nyolcadikba ötös.Kémia össze-vissza minden.


Hálás köszönet aki elolvassa és kérlek értelmes válaszokat.Írd le hogy diák/tanár/hozzáértő vagy valami ilyesmi ha vagy mer nem árt tudnom :)


2012. okt. 2. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás!!
2012. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne megtanulni próbáld (persze az alapokat meg kell), hanem megérteni. Ha pedig megértetted, akkor nagyon sokat kell gyakorolni.
2012. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!