Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Than Károly, Dobos C. József,...

Kewa1 kérdése:

Than Károly, Dobos C. József, Bláthy Ottó, Garabonciás - ezekről az iskolákról tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

Jelenleg 8.-os vagyok és az alábbi iskolák vannak Tervbe:


Than Károly - Rendészeti gimnázium

Dobos C. József - Vendéglátói szakközépiskola

Bláthy Ottó - Informatikai szakközépiskola

Garabonciás - Komunkációs és üzleti szakközépiskola


Mik a vélemények róla? Főleg azoknak a véleményére adok akik oda járnak/jártak. Milyenek a diákok, tanárok? Milyen a környezet? Hányas átlaggal vesznek fel kb. az alábbi iskolákba?



2012. okt. 7. 17:07
 1/5 anonim válasza:

A Than- ba semmiképpen se menj.

A Dobost és a Garabonciást nem nagyon ismerem.

Azonban én Bláthys vagyok és szerintem egész jó... Az átlagod nem nagyon számít(hacsak nem ilyen kettesel bukdácsoltál mindenből).

A felvételi sem annyira szigorú(persze azért tanulj rá :)), a szóbeli azonban elég fontos.

Engem 3.as átlaggal, 61pontos felvételivel, és 25/24,75-ös szóbelivel vettek fel!

Remélem kicsit segítettem!:)

16/f

2012. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Than-nak a gimnázium része elvileg nagyon jó és nagyon kemény. A szakképző és a szakközép része meg leépült. 7. Év vége: 3,2-es átlag. Most 8. fél év meg remélem megint sikerül ezt az átlagot hoznom. Köszönöm a válaszod :)
2012. okt. 8. 17:37
 3/5 anonim válasza:
Semmiképpen ne menj a Than Károlyba. Az unokatestvérem 8. végén 2-es átlaggal végzett. Felvették az iskolába. A dobos c József nem rossz iskola de nála jobb a Szamos Mátyás.
2012. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem menj a Dobos C. be mert az jó suli, én is oda járok!!
2012. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudnál írni kicsit bővebben a Dobos C-ről?

Mostanában azt hallom,hogy már jobb ,mint a Gundel.

Milyen ott a nyelvoktatás?

2012. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!