Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Eötvös József Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Odaszeretnék most 9. osztályra felvételizni és sok pozitívat olvastam róla, de több negatívat. Szóval nagyon érdekelne a véleményetek persze főképp azoké akik odajárnak/jártak. Eléggé szimpatikus, de tényleg igaz, hogy elég nagy ereje van a pénznek vagy a "politikai szemszögeknek"? És persze a legfontosabb nehéz oda bejutni ha nem vagyok jeles tanuló de a jók között vagyok?

14/L



2012. szept. 27. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Sz@r suli tele van cigányokal
2012. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mi az hogy szar suli?? a 8. legjobb :D ha valahova cigányok járnak akkor már szar suli?? hmm.. érdekes :D
2012. szept. 27. 18:54
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Valamit nagyon benézett az 1. :D

Egyik legerősebb iskola. Versenylóképző suli, bekerülni se olyan egyszerű.

2012. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek igaza van, tényleg erős suli, tanulni kell rendesen. De a közösségi élet (programok, táborok) nagyon-nagyon jó, szóval megéri. :)

A politika mindenkinek a magánügye, a tanárok pl. szigorúan kerülik hogy órán bárhogy előkerüljön. A pénznek annyiban van szerepe, hogy a többség azért elég jómódú, vagy legalábbis nem minimálbérből él, persze vannak támogatások meg pályázatok.

A bejutásnál a felvételi jobban számít, mint a jegyek, úgyhogy igyekezz azt jól megírni. :)

Én nem bántam meg, hogy ide jöttem, szerintem szuper suli. :)

2012. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 9-es, most kezdtem, és nagyon szeretem!!!! Annyira nem volt nehéz bekerülni sem, ha jók a jegyeid (4-5)és jól megírod a felvételit.

A tanárok jófejek, a diákok kulturáltak, nem szokás a káromkodás. A politikának, pénznek nincs nagy befolyása, én legalábbis eddig nem érzékeltem. Az épület tiszta, kifejezetten szép, nincs összefirkálva, stb. Az iskola utáni szakkörök választhatósága nagy, van színjátszó, kórus, fizika, író, ... szakkör! Tanulni kell, mert nem könnyű, de szerintem a közösségért megéri az is, hogy nehezebb. Szerintem mindenképp próbáld meg, mert én rosszat nem tudok mondani róla, és bármennyire féltem is, nagyon örülök, hogy oda mentem végül!:)))

2012. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyik tanárom azt mondta, hogy mikor válogatják, h kit vesznek fel az Eötvösbe, és 2 ugyanolyan szintű dolgozat közül az egyiket lehet csak bejuttatni, akkor azt veszik fel, amelyiknek már az ősei is idejártak. De én ezt hallottam. Én is szeretnék oda menni, a jegyeim elég jók, (eddig kitűnő voltam, 8-os vagyok :P)bár az iskola kinézete nem nyerte el a tetszésem. Sehol egy fa, sehol egy fűszál. Ezt még átgondolom... De tény, h jó iskola. Legalábbis a tanulni készülő pályámat alaposan megalapozza.
2012. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
aki azt írta, hogy "Versenyló képző suli", szerintem versenyistállót szerettél volna írni.:) nem?:D
2012. nov. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Eötvös

mi csórók vagyunk, és mégis mindenki lesz*rja:D

nem hiszem, hogy sok cigány van.. sőt. Az évfolyamban szerintem nincs is. Politikai szemszög szintén nem lényeges.


Kellemes csalódás volt a suli, mert én is sok negatívat hallottam, de ki tudja.. lehet, hogy csak azok terjesztik, akiknek nem sikerült bejutni?:) haha


És végül: Nem könnyű bejutni, de egy próbát megér:))


I  E5VÖS!

2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
* I LOVE E5VÖS, csak a szívemet nem küldte el :)
2012. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is eötvösös vagyok és imádom! Melyik osztályba jelentkeznél? Mert elég különbözőek.
2012. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!