Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MAgyar előrehozott érettségi...

MAgyar előrehozott érettségi mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Ötös vagyok magyarból,már 5 éve körülbelül,és úgy gondoltam hasznos dolog lenne így 11.esként letenni előre,hogy jövőre ezzel már ne kelljen foglalkoznom.MEgérné?

2012. okt. 12. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A magyarra a legkönnyebb szerintem felkészülni.

az írásbelire be is eshetsz az utcáról, egyáltalán a nem nehéz, a szóbelire meg csak seggelni kell.

2012. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elvileg már tán csak nyelvből és infóból lehet előrehozottazni, de nem biztos én ezt halottam:S egyébként szerintem az a legkönnyeb bár ha valami jó jegyet akarsz akkor inkább várd meg az utolsó évedet vele... de fel lehet simán készülni 11.-esként is 90% felettire
2012. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék 90% feletti érettségit.Mikor kkéne elkezdenem készülni rá?
2012. okt. 12. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
alsó tagozat első osztályba kell elkezdeni... attól függ amúgy, hogy mikor akarod megcsinálni, ha év végén akkor kezdj el gyakorolni érettségi feladatokat, meg szólj a szaktanárnak, hogy érettségizni akarsz belőle ik kell töltened február környékén egy papírt, április környékén osztályzóvizsga és kb akkor meg is kapod a tételeket amiket majd kihúzhatsz, azokat kell tanulnod
2012. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. okt. 13. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:

De akkor már kéne tanulnod a 4.-es osztályozóra is.

Most kéne szólni nem február környékén...

2012. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóltam a tanárnak már,hogy szeretnék májusban érettségizni
2012. okt. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!