Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lesz meg az aláírásom egy...

Nem lesz meg az aláírásom egy 0kredites, de kötelező tárgyből. Lesz következménye? (Miskolci Egyetem)

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 19:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

na akkor én is kezdem az elemzést....


"Már csak azért kérdezem, mert hiába írunk itt neked tájékozott válaszokat, mindegyiket félresöpröd "

nem félresöpröm csak próbálom kizárni azokat a tényezőket amikre a választ adók nem gondoltak :)


"Nem neked kellene utánanézned?"

szerinted most mit csinálok???


"másrészt úgy tűnik, teljesen tájékozatlan vagy az egyetemeddel kapcsolatban"

képzeld eddig gimnáziumba jártam, nem azzal születtem hogy mindent tudok az egyetememről

2012. okt. 20. 20:12
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Én sem azzal születtem, hogy mindent tudok az egyetememről, de a Te felelősséged megismerni.


És igenis félresöpröd a felvetésinket (ráadásul nem is olvasod el őket elég figyelmesen). Vagy mit lehet még azon kifogásolni, hogy egy kötelező tantárgy elvégzése kötelező?

Ne itt nézz utána, hanem az egyetmednél.

2012. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"szerinted most mit csinálok???"

Szerintem gyártod a kifogásokat. Mindenhol van Tanulmányi és Vizsgaszabályzat, szakok leírásai, stb., meg lehet nézni a törvényi szabályzást is bizonyos kérdésekben. Az, hogy egy embernek sikerült kritériumtárgy hiánya mellett is diplomázni, semmit sem jelent rád nézve. Van, akinek plagizált szakdolgozattal is sikerült és mégsem ez a követendő. Ha a szakod leírásánál és a szabályzat alapján úgy látod, hogy kötelező a tesi, akkor az és meg kell csinálni.

2012. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!
2012. okt. 20. 22:36
 15/15 anonim válasza:

Jó Szerencsét!


Tudni kellene, hogy melyik kar, melyik szak, és hogy mennyi a kötelezően teljesítendő félév tesiből. Egyébként nem hiszem, hogy 4 félévnél többet kellene, az pedig szerintem simán belefér akármelyik szakon a képzési időbe. Tehát felveszed jövőre, megcsinálod, és semmi probléma.


Ui.: Járni kellene balekoktatásra, kellenének keresztszülők és nem lennének ilyen gondjaid, mert ők tudnák a választ rá, és segítenének.


Üdv. Egy Gépész bALEK!

2013. jan. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!