Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon gáz, ha valaki a...

Nagyon gáz, ha valaki a szüleivel megy nyílt napra a jövőbeli gimijébe?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a múlt héten mutatkoztak be a város gimijei ilyen börzeszerű valamin. Kis boxokban adtak tájékoztatást. Ott nagyon sok szülőt láttam. Az csak jó, ha a szülő is érdeklődik a gyereke jövője iránt. A nyílt nap? Hát nem is tudom. Oda inkább csapatostól megy az ifjúság. Nem?A szülőknek délután volt külön tájékoztató. Akkor döntötték el, hogy melyik gimibe ne menjek, mert az igazgató szerint náluk csak a kitűnőknek, s a jeleseknek van esélye, mert sorrendbe állítják jegyek szerint a jelölteket, s a négyes már nem kerül be. Történetesen ismertük a diri lányát, aki közepes tanuló volt. Így aztán az emberbarát gimibe mentem, ahol azt mondta az igazgató, náluk mindenki megtalálja a helyét.
2012. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz ;) amikor én voltam szinte mindenki a szüleivel jött és legalább látja szülő hogy hova fog járni a gyereke....
2012. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 5 éve mikor mentem egyszer az osztállyal mentem, egyszer anyukámmal egyszer meg apukámmal úgyhogy sztem nem gáz... bár ha egész osztály megy, vagy van kísérőtanár akkor már lehet kicsit ciki ha megy szülő is
2012. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Velem is ott volt az anyu, sőt senkit nem láttam szülő nélkül.
2012. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!