Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15 éves lány minden péntek...

15 éves lány minden péntek este otthon egyedül (szüleivel). Ez normális?!

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne benne a nem normális?
2012. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És ? Nem feltétlen szügséges mindenkinek divatból bulizni , persze néha 1x1x nem árt kiengedni a gőzt.
2012. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2012. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az nem normális hogy kinn van este!
2012. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, tájékoztatlak arról, hogy én is 15 éves vagyok, és nem járok bulizni! De ettől még normális vagyok, normálisan nézek ki, olyan dolgok érdekelnek mint másokat. Néha persze elmegyek valahova a legjobb barátnőmmel, de éjszakába menőleg nem szoktam kimaradni (max 10-ig, de ez kb félévente egyszer) Bár pörfektó jegyeim vannak, és nem érdekel mit gondolnak rólam mások. Ők sem érzik szerintem jobban magukat, mert én is megtalálom ami szórakoztat. Pl a péntek estéimet sorozatnézéssel töltöm. És elárulok egy titkot: A tinédzserek nagytöbbsége valójában nagyon is egyedül van, ugyanis sokaknak csak felszínes kapcsolataik vannak, az igaz barát nagyon kevés. Szóval ezzel arra akartam kilyukadni, hogy attól még, hogy valaki bulizik minden pénteken, nem lesz jobb ember és jobb élete sem lesz!
2012. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kilógni a sorból azzal hogy nem jársz el bulizni hétvégén, de végülis csak 15 vagy, van még rengeteg időd hogy bulizz. Én is eljártam barátokkal, 15-16 évesen, sokszor későig. A suli jól ment így is. Viszont volt hogy otthon ültem a szüleimmel. Sok jó filmet láttam, sok jó könyvet elolvastam, nem voltam olyan másnap mint a mosott sz*r és nem kóstoltam végig az összes drogot meg az összes f*szt. Mégis felnőttem és egyetem alatt buliztam sokat és még most is szeretek eljárni szórakozni és normális életem van.

Semmi gáz nincs azzal ha pénteken otthon vagy.

L/26

2012. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
paranormális...
2013. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!