Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon rossz a mostani kozepsu...

Nagyon rossz a mostani kozepsulim. Milyen gyengebb gimnaziumot javasoltok pesten? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Muszaki szakkozepbe jarok. Sajnos tele van retardalt gyerekekkel. Borzasztoan alacsonyan van az iskola szinvonala. Tanulmanyi eredmenyem jo, szerintem nem lenne problema atkerni magamat egy budapesti gimibe. Jelenleg 10.es vagyok... Egy evig valahogy tuleltem de mar nem birom.

Tudtok konnyu gimnaziumot, ahol nem pisikeltetnek vert a diakokkal a tanarok? Olyat ahol nem retardaltakbol all a suli... Szoval egy konnyu, normalis gimnaziumot.



2012. okt. 20. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor most kik a retardáltak? a diákok vagy a tanárok?


"ahol nem pisikeltetnek vert a diakokkal a tanarok?



2

2013. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!