Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyire rossz ügyvédnek lenni?

Ennyire rossz ügyvédnek lenni?

Figyelt kérdés

Én ügyvéd szeretnék (szerettem volna) lenni, de olvasgattam itt, és tök rosszakat írtak. :,(

Fazekasba járok, rendesen tanulok, törit imádom, magyart is szeretem.


Vagy szerintetek ha már most elkezdenék tanulni, 8.-ban, átvenném az anyagot, aztán újra, és újra, és így alapból tudnék valamit, és folyton rátanulnék?


Tökre elkeseredtem! :,-(


2012. okt. 6. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

az már jó, ha azon gondolkozol, mi legyél a jövőben, de ennyi idősen ne vedd ennyire komolyan mások szavát, építgesd szépen lassan az életed, menj egy jó gimnáziumba, nem kell, hogy elit legyen, csak legyen meg a megfelelő erőssége, az évek alatt a véleményed még rengeteget változhat, lehet, hogy maradsz az ügyvédi pálya mellett, lehet, hogy mást fogsz választani

ne keseredj el, nem szabad

2012. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár nem ügyvédnek tanulok, de körülöttem is mindenki kesereg, hogy "így nehéz-úgy érthetetlen" a szakom. Én pedig szeretem csinálni. Nyafogók mindenhol vannak.
2012. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!