Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megértőek lesznek? (nagyon...

Megértőek lesznek? (nagyon stresszelek miatta. )

Figyelt kérdés

Sajnos több mint 2 héttel ezelőtt elkapott egy nagyon csúnya betegség és ágynak estem. Azóta is így vagyoks és csak az őszi szünet után tudok visszaülni az iskolapadba. Borzasztóan stresszelek a visszaszokás miatt. Nem tudom, hogy mennyire fogják megérteni a tanárok a sok hiányzásomat és azt, hogy nem megy olyan gyorsan a pótolás, ahogy szeretném. Még mindig erős fájdalmaim vannak és gyógyszert is szedek, de koncentrálni képtelen vagyok. Erre pedig rámegy most az erős szorongás az iskola miatt. Borzasztóan érzem magam, hogy kimaradok a suliból és rettegek attól, hogy rengeteg rossz jegyet fogok összeszedni és a tanárok azt gondolják rólam, hogy "lógós vagyok" és szarok az egészre. Nem vagyok strében, tiszta ötös sem vagyok, de a jegyeim mindig 4-5 között vannak, jövőre pedig érettségizem: nem szeretném kivívni a tanárok ellenszenvét... sem a diákokét... Szerintetek megértőek lesznek?

Bocsának a kissé zavaros szövegért, de a koncentrálás nehezemre esik most. :( 17/L



2012. okt. 23. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
H óra után odamész és elkéred az anyagot és ami nem megy az megkérdezed nem fognak rosszat gondolni. Amúgy 4-5ös tanulókról nem gondolnak ilyeneket, és ott van az orvosi igazolás is.Nyugi és jobbulást!
2012. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Most nagyon meg kell nyomnom az évet, mert ugye a 11. osztályos bizonyítvány már számít az érettséginél. Szerintem akkor úgy teszek, ahogy mondod!
2012. okt. 23. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj de eléggé túlhisztized ezt az egészet. Mindenki beteg néha, nem várja el senki tőled, hogy rögtön pattanj ki az ágyból, amint nem vagy lázas és bújjad a könyveket.

Nem vagy már kislány, első sulinapon beszélj óra előtt a tanárral, hogy sokat és nagyon beteg voltál, nagyon nagyon igyekszel pótolni, de rengeteg a lemaradásod, kicsit legyen veled elnézőbb. Normális ember ezt meg fogja érteni.

2012. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!