Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most vagyok 10-es, és...

Ha most vagyok 10-es, és 2016ban érettségizek, akkor rám vonatkozik az, hogy nem lehet előrehozottat, csak informatikából és nyelvből csinálni?

Figyelt kérdés

11-ben, jövőre van lehetőségünk egy évi faktra felvenni olyan tantárgyat, amiből már tudunk előrehozottazni jövőre. (informatika, földrajz, kémia, tesi). Viszont úgy hallottam, hogy 2014-től eltörlik, és csak informatikából meg nyelvekből lehet.

Másik kérdésem, hogy osztálytársam azt mondta, hogy mindegy, miből csináljuk meg az ötödik érettségit, úgyis az egyik természettudományi tantárgyat fogják beszámítani továbbtanulásnál. Ez igaz? Mert elég hülyeségnek hangzik, de a "kötelező önkénteskedés" után már nem csodálkoznék...



2012. okt. 24. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Da.
2012. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nazdarovje.

valami értelmes hozzászólás esetleg?

2012. okt. 27. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Tak.
2012. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. csak nyelv+info
2014. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!