Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenért megtudok felbelezni...

Ilyenért megtudok felbelezni egy igazgatói intőt?

Figyelt kérdés
Na most a helyzet elég bonyolult. Elösször is tudom, hogy hibáztam. Tegnap a barátnőmmel óra helyett bementünk a lány wc-re. Rajta kapott minket egy tanár, ahogy bevoltunk zárkózva egy WC-be, de nem volt semmi csak beszélgettünk, így csak ennyit látott. A tanárok azthiszik, hogy szexeltünk vagy valami ilyesmi. Ezért igazgatói intőt akarnak adni, és azt terjesztik az iskolába, hogy szexeltünk. Megtudom ezt felebbezni, vagy hagyjam? Elvileg csak egy igazolatlan óra. Sokan írjatok légyszíves.

2012. okt. 26. 11:37
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
37%
Mit akarsz tulajdonképpen megfellebbezni? Nem voltál órán, megszegted a házirendet.
2012. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Elösször is tudom, hogy hibáztam"


Először is vállalni kell a felelősséget!

2012. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Antimod ***** válasza:

Ismerj el mindent, amiben hibás voltál, és tagadd azt, amiben nem. Sajnos ők az erősebbek, de a szexelést - ha tényleg nem történt meg - nem fogják tudni bizonyítani.

Ettől függetlenül azért adnak intőt, amiért akarnak.

2012. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vállalom, de mivel nem volt semmi ezért marha bosszantó ez az igazgatói. Azt is tudom, higy hibáztam, és többek közt azért tart itt ez az ország mert sok az ilyen diák.
2012. okt. 26. 11:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor én már semmit se tehetek?
2012. okt. 26. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi? Lógtál óráról...
2012. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Azt azért áruld el, hogy tud tanár azon rajtkapni, hogy ketten vagytok bezárkózva a WC-be?
2012. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bejött a WC-be és bekopogott.
2012. okt. 26. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

"és azt terjesztik (a tanárok) az iskolában, hogy szexeltünk"

"Sokan írjatok"

Kamu vagy.

2012. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tényleg megtörtént csak holnapig van időm fellebezni ezért kértem hogy sokan írjatok. Egy-egy tanár véleményét is meghallgatnám.
2012. okt. 26. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!