Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányok:akik idén szembesültek...

Lányok:akik idén szembesültek először a kötelező tornadresszel tesiórán, mik a tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Jobb vagy rosszabb a vártnál ? Lehet valamit felvenni rá ? Szín, hosszúság meg van szabva ? Fiúkkal együtt vagy külön van az óra? Hányadik osztály / évfolyam ?

2012. okt. 26. 13:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen szabály van a gimnáziumokban? Én 11.-es vagyok, de nem is hallottam róla. :O
2012. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan gimibe járok ahol alapból kötelező. Igazából nincs vele bajom, fekete vagy sötétkéknek kell lennie, a hosszúsága nincs megszabva, tehát lehet hosszú ujjú de a bugyis része nem lehet hosszú nadrágos vagy rövidnadrágos annak bugyisnak kell lennie. Mi vehetünk rá pólót meg nadrágot a nadrág mindegy milyen színű, póló fehér vagy sötétkék lehet vagy az iskola címeres. 9. osztályba járok. Tornadressz azért kell hogy ne fázzunk fel amikor kilóg a derekunk a tanár ezért kéri, meg ha csapatjáték van mert szinte minden héten van ilyen akkor egyik csapat a tornadresszes csapat rajtuk nem lehet a dresszen kívül semmi a másik meg a pólós csapat, szokott lenni. De külön tesizünk a fiúktól, bajunk nincs vele mert nagyon rendes a tanárunk.
2012. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi!


A bugyis részt nem értem, egyébként. Ha tornaversenyen szabály, rendben. A derekat akkor is védi ha nem bugyis. Eléggé vicces a magyar tesitanárok dressz-mániája. Meséltem róla néhány külföldi barátnőmnek, és nem értették :)

2012. okt. 27. 13:32
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

-en nem ertem mi kivetnivalo van abban ha tornaruhaban tornaszunk!!!

vegul is az arra a celra keszult nem??

akkor meg???..............;nem hinnem hogy a sok leany az eppencsak "takaro" miniben,annyira szegyenlos lenne hogy tornadresszet kell hordania tornaorara!!

ha megis.............akkor oda egy igen-igen komoly psychiater kell!!

mert az utcan,szorakozni kepes ugy menni hogy az szintye felhivas "arra",-de tesi oran aaaaaa dehogy is istenments!!

ugyan kerem!!

2012. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezek szerint neked is kötelező a dressz, de nincs semmi bajod vele? Mert a legtöbben ellene vannak, nekem nem kellett hordanom, de nem is bánom. Szerintem egy mini és egy dressz nagyon nem ugyanaz, és a mini csak max egyes pasik álmában kötelező..
2012. okt. 27. 20:32
 6/27 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi, hogy fiúként beleszólok, és bevallom, számomra izgató egy tornadresszes lány/nő, de kérdezem, mennyivel mutat többet egy tornadressz, mint egy fürdőruha vagy urambocsá' egy bikini... És azt is fiúk/férfiak szeme láttára hordják a strandon, ugyanúgy rásimul a testre, nem is beszélve arról, amikor vizes. A tesiórán pedig a lányok külön vannak a fiúktól, tehát még a nézegetés sem áll fenn.
2012. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
én nem vagyok már sulis, de szerintem felháborító, hogy van, ahol ezt kérik.. írták előttem, hogy a mai lányok minit hordanak, meg a fürdőruha is olyan. Háát.. Nem mindenki hord minit->én nem és sokan mások sem. Nézd meg egy osztályt, a ribancok hordanak, de ez nem a lányok 100%, mindig van kb 10 lány, aki nem ilyen. És én utálok fürdőruhát hordani, nem olyan jó a testem (pedig nem vagyok túlsúlyos), meg igen, szégyenlős vagyok, és akkor mi van? Miért kéne kötelezni bárkit is- főleg egy kamasz lányt, akinek van elég problémája a testével amúgy is- ilyet hordani? Minden tesióra előtt sírtam volna, pedig nem vagyok egy sírós típus. Nem hiszem, hogy pszichiáter kéne nekem, vidám lány vagyok, csak egyszerűen nem szeretem mutogatni magam- és szerintem többen vannak így.
2012. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem adhat annyi egyest amennyit akar én akkor se mennék tornadresszben... Hálistennek nálunk nem kötelező. De amúgyis egy kamasz lány... Női gondok,szőrtelenítés,idomok...
2012. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
Régen is kötelező volt és mindenki felnőtt, senki nem halt bele. Bajunk sem volt vele. Szerintem arról van szó, hogy ami kötelező, azt eleve utálja mindenki.
2012. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!