Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a jobb a programtervező...

Hol a jobb a programtervező informatikus szak?

Figyelt kérdés
Észak-Keleti régióban gondoltam. DE, ME vagy NyF?
2012. okt. 29. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
NyF nem jó, másik kettő ok.
2012. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a DE. NyF-et hanyagolnám, de az ME-t se erőltetném. Különben meg tök mindegy, mert egyik helyen sem fognak megtanítani 80%-ban semmire.
2012. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a Pannon Egyetemen tanulok programtervezőn. Nincs összehasonlítási alapom, de itt eléggé szivatnak a matekkal.
2012. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én Nyf-en tanulok.. Itt is szívatnak rendesen a matekkal és az infóval.. de hol nem ? :_) Van olyan szerintem az nyf is mint a másik kettő..
2012. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bakanahito :

Igazság szerint egyik sem jó, sehol nem jó az országban, olyan értelemben, hogy hasznos tudást nem ad egyik intézmény sem. Szívatni persze mindegyik szívat, általában matekkal. Innentől kezdve, mivel nyilvánvalóan tudás miatt tökmindegy melyiket választod, csak az számít, hogy milyen az intézmény neve. A felsoroltak közül pedig a NyF hangzik legkevésbé jól. Elhiszem, hogy az is csak ugyanolyan sz.ar, mint a többi, de a híre a többinek jobb.

2012. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!