Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes postai ügyintézőnek...

Érdemes postai ügyintézőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Megéri vagy inkább nézzek más szakmát?
2012. okt. 31. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson postára menni dolgozni....(ennél lenézőbb, undorítóbb, munkásait sz@rnak se néző cég kevés van...)
2012. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy miért? Miért undorító?
2012. nov. 1. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki postás, az tudja miről beszélek.


Fizetés 0, elvárás az van dögivel, ebben az évben az értékesítés a lényeg, semmi más nem érdekes, csak meglegyen az éves terv, ami már akkor teljesíthetetlen, amikor megírják. Naponta kell jelentgetni az előző napi eredményekről mint a kommunizmusban, és ha nem teljesül jön a letolás. A főnök tiszta ideg, mert a kirúgás szélén áll, így mi is. A jutalék, műszakpótlék, pénzkezelési pótlék (én főpénztárosként kapok kb 2500 ft-ot (!) egy hónapra, úgy hogy 9 számjegyű összeg (!) megy át a kezemen egy hónapban...) szinte bagó. Persze azt mondják az értékesítésből szedd össze magadnak a jutalékot, ha nem tetszik, vagy válts munkahelyet. Ja csak ha én meg értékesítő akartam volna lenni, akkor nyilván arra a szakterületre megyek. Szóval postára ne gyere, ez egy jó tanács...

2012. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh,csak még fogalmam sincs hova menjek továbbtanulni és anya meg nagyon erősködik,hogy postai ügyintézőnek tanuljak...:/
2012. nov. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!