Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kőbányai Zrínyi...

Milyen a kőbányai Zrínyi Miklós Gimnázium? Milyenek a tanárok, nyelvtanítás, színvonal. Egyebek? Főleg a nyelvi előkészítős vagy esetleg az idegenforgalmi osztály érdekel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 15:08
 1/8 anonim válasza:
A tanárok olyan mint minden suliba, egy kettő rossz,szigorú van de a többi jó. Szerintem a nyelvtanítás is jó, főleg az angol. :)
2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!KÖSZÖNÖM,hogy válaszoltál!

NYEK-es osztályba jársz?

2012. nov. 8. 08:03
 3/8 anonim válasza:
nem:S
2012. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a Zrínyi nagyon túl színvonalas iskola. Elég csak arra gondolni, hogy a felvételihez nem kér központi felvételit, elegendőek a hozott pontok. Valamint az angol NYEK tagozatra SORSOLJÁK, hogy kit vesznek fel. (Nem tudom, ez most így van -e még, de amikor én felvételiztem, így volt.)

Ha már Kőbánya, akkor egyértelműen Szent László Gimnázium, mert Budapest egyik legszínvonalasabb középiskolája.

2012. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elnézést: "a Zrínyi nem túl színvonalas", ezt akartam írni. :D
2012. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mert a szent lászló az olyan jó... :D drog és egyéb barátai.
2012. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán ide jársz? Én az eddigi 3 évem alatt egyáltalán nem találkoztam a drog-problémával, pedig több társaságban mozgok. Ennek ellenére tudom, hogy a László sem tökéletes, de attól még tény, hogy ez a suli benne van a 100 legjobb magyar középsuli közt, míg a Zrínyi ennek a közelében sincs.
2012. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Persze,egyértelmű,hogy a környéken a Szent László a legjobb...de ahhoz egy kicsit jobban kellett vol

na tanulni..

2012. nov. 21. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!