Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes fellebbezni TELC...

Érdemes fellebbezni TELC nyelvvizsga miatt, ha fel pont kellett volna a sikeres irasbeli vizsgahoz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, nincs mit vesztened. Hatha szerencsed lesz es talalnak meg fel pontot.
2012. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nekem is fél ponton múlt a sikeres írásbeli..... :S:S:S:S
2012. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, ki kell tölteni egy nyomtatványt és meg kell indokolni a fellebbezés okát magyarul és angolul is. Csak nem tudom, hogy hogy fogalmazzam meg. Azt csak nem írhatom le, hogy azért fellebbezek, mert nem fogom fél pont miatt megcsinálni az egész írásbeli nyelvvizsgát újra :D (meg be kell fizetni 3000 forintot, szval remélem ezért a pénzért, találnak fél pontot)
2012. nov. 11. 12:18
 4/6 anonim válasza:

Szerintem azt le lehet írni, hogy szeretnéd a vizsga újraértékelését, mert a sikeres vizsgához mindössze fél pont hiányzik.

:)

2012. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megadták végül?
2013. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom meg
2013. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!