Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikeres angol nyelvvizsga egy...

Sikeres angol nyelvvizsga egy nyár alatt? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Óvodában és általános iskolában is tanultam angolt.. összesen 8 évet. Amióta középsulis vagyok 3 éve tanulom CSAK a németet.. sajnálom hogy át mentem mert nem megy és csak szenvedek vele..Mindenképp szeretnék nyelvvizsgázni mert célom a továbbtanulás. A német nem menne mert sokkal nehezebb és amúgy sem megy. A nyáron ha elkezdenék angol nyelv tanfolyamra járni akkor a nyár alatt sikerülne lerakni a középfokú angol nyelvvizsgát?
2011. ápr. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha küzdesz és akarod akkor igen.

Én 6 éve tanulok iskola keretek közül angolul, de azóta egy szót se sikerült megtanulnom. (De nem is akarom megtanulni. :D)

2011. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha általánosba jó angoltanárod volt és ragadt is rád valami(még ha most úgy érzed hogy semmire sem emlékszel akkor is) simán meg tudod csinálni egy kis elhatározással.Teljesen alapról is meg lehet tanulni,de ahhoz elég aktív tanulás kell szerintem.
2011. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha van egy erős alapod akkor lehet,de ha csak hébe-hóba emlékszel vmre akkor sztem nem elég 3 hónap..
2011. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 intenzív tanfolyam (egy ismétlő és belerázós alapozás és egy vizsgafelkészítő) és augusztus végén vizsgázhatsz is :)

Kb 8 hét kemény, mindennapos tanulás úgy 5 órában + kb ugyanennyi otthoni plusz készüléssel, hogy megmaradjon, rögzüljön.../

ha nagyon akarod, sikerülhet

2011. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!