Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom minek akarok továbbt...

Nem tudom minek akarok továbbtanulni és mi szeretnék lenni. (? ) Lent

Figyelt kérdés
Szóval 2.-os vagyok gimiben reál szakon. Idén év vége felé el kell dönteni, hogy jövőre milyen faktra akarunk járni és nekem fogalmam sincs, mert nem tudom, mi szeretnék lenni.1 nyelvet biztos választok, azzal nem lőhetek mellé. De még mit? Igazából nagyon szeretem a bioszt, de a kémiát annyira nem. Szerintetek minek érdemes manapság tanulni? 16/l
2012. nov. 12. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a biosz és a kémia általában együtt jár. Ezeket pedig együttesen például egészségügyi pályán tudnád hasznosítani. Ugyan nem keresnek az ott dolgozók a legjobban, de biztos állásod lenne.

Emellett szerintem még mérnöknek, informatikusnak éri meg manapság tanulni, de ha jól sejtem, ezek már nem állnak annyira közel a szívedhez :)

2012. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az informatika tényleg nem a szívem csücske. De azért köszönöm a választ. :)
2012. nov. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!