Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Beadtam már a jelentkezésem a...

Beadtam már a jelentkezésem a felsőoktatásba, de mégsem akarok továbbtanulni itthon. Részletek lent?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy inkább Ausztriában tanulok tovább. Gazdasági szférába mentem volna, szóval államit és önköltségest is megjelöltem. Ma viszont azt mondták nekem, hogy ha felvesznek csak egy nyomós indokkal mondhatom azt, hogy nem akarok menni. Ez igaz?

Szerintem logikátlan :S


2012. márc. 27. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell indokolni semmit. egyszerűen nem mész beiratkozni és nem írsz alá semmit. de ha valaki elől így veszed el az államilag támogatott helyet, az elég nagy köcsögség.
2012. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Államira 100%, hogy nem vesznek fel, gazdasági szféra, 200 állami hely kb.

És nem beszélünk csúnyán.

Köszönöm a választ!

2012. márc. 27. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Megteheted azt is, hogy az Oktatási Hivatalnál törölteted a jelentkezésedet.

Itt a Felvi honlapján a kérvénytárban szokott lenni egy olyan kérvény, hogy jelentkezési helyek törlése, most még nem látom, de biztos fent lesz majd:

[link]


Így akkor töröltetheted a jelentkezéseidet, és akkor tutira nem veszed el senki elöl a helyet.

De ha nem törölteted, és felvesznek valahova, valóban ahogyan az első is írta, nem kötelezhetnek arra, hogy iratkozz is be, egyszerűen nem mész el a beiratkozásra.

2012. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!