Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogász hallgatók!? Az ELTE,...

Jogász hallgatók!? Az ELTE, Pázmány, vagy az SZTE jogi kara a színvonalasabb? Melyik egyetemen szerzett diplomát részesítik előnyben a munkáltatók?

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek bármiféle tapasztalata erről a három egyetemről?Melyikre érdemes jelentkezni?

2012. nov. 15. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ELTE, SZTE, Pázmány a sorrend színvonal szempontjából.
2012. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a debreceniről mit gondolsz?Az mennyire erős vagy színvonalas suli?
2012. nov. 16. 12:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Van valakinek valamilyen tapasztalata valamelyik egyetemről? Légyszi segítsetek!
2012. nov. 16. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
ha jogász diplomáról beszélünk akkor ELTE, Pázmány SZTE
2012. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ELTE, PPKE=SZTE

Debrecenben híresen alacsony színvonalú a képzés, szinte minden rangsornak a végén "kullog"....

2012. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Debrecenbe tanulok jogot..én nagyon szeretem. És nem mondhatnám hogy könnyen adják meg a 2est. Szerintem jó suli,és jók az oktatók is meg az egyetemi élet is. Én személy szerint imádom. Szerintem ha valaki jól tanul akkor mind1 hogy ELTE,Pázmány vagy Debrecen..ha valaki jó annak mind1 hogy hova jár. :)
2012. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a többi egyetem jogi karairól hallottatok valamit? Mennyire adnak munkaképes diplomát?
2012. nov. 18. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE jogi kara egy dologban jobb a Pázmánynál: hírnév, múlt. Itt ki is merült a fölsorolás.


Olyan szempontból meg mindegy, hogy aki akarja, az keményen tanul bármelyik karon.

2012. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hehe, ez az egy jó lett kettőnek is
2012. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!