Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné Gimnáziumról...

Veres Pálné Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés

Minden érdekel róla, közösség, tanárok? Akiket már felvettek, őket milyen eredménnyel? :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2012. nov. 17. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk a központit mindenki 70 pont felett írta, szerintem 4,2es átlag alatt nincs sok esély, de ha ez meg is van még jön majd egy szóbeli(az viszont semmi csak magadról kérdezgetnek:).

A közösség.. ha nyitott vagy a bulizásra akkor szeretni fogod, meg amúgy is vannak jó osztályok, de ez nem az a mindenki ismer mindenkit, mert sokan vagyunk. Viszont általában van egy "ismertebb réteg". És mindenki pletykál. A dök viszont egyre jobban működik. És ami még tetszhet, hogy nem szokásos csengő van, pl volt már Prodigy is.

Ha VPG, akkor kampány! ha erről még nem hallottál nézz itt körül vagy írj és mesélek hosszabban. Ilyen szerintem másik suliban nincs és nagyon jó lehetőség.

A tanárok sz*rok de lehet csak én kaptam rosszakat.. Oké azért vannak jobbak is. Viszont rengeteget követelnek... 10.-ben és 11.-ben kisvizsgák(kisérettségi) vannak, ez jó, mert megismered a vizsgadrukkot és a képességeidet. Meg ha nem vagy annyira buta akkor simán van időd élni a vpg mellett (sport, barátok, bulik).

Én azért összességben ajánlom, mert ha a környezetemben végignézek, sokkal jobban felkészítettek az érettségire mint más iskolákban.

2012. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És egy kicsit szűkebben: az osztályom 3/4ének elsőre sikerült nyelvvizsgát tennie, és majdnem mindenki nagy nevű egyetemeket céloz meg (ELTE, BCE, BME).
2012. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! :)
2012. nov. 22. 20:48
 4/5 anonim válasza:

Én mostani diák vagyok, es egyszeruen imadom a sulimat:)) szerintem ritka az olyan, ahol nemcsak az osztalytarsaiddal vagy jóban, hanem az evfolyamtársaiddal, sot felsobb diakokkal is, mert ok is nagyon nagy arcok...a tapasztalatom szerint nagyon kedvesek, nyitottak, vidamak ott a gyerekek. sot a programok is jok,koztuk a legeslegjobb a kampanyhet, amikor teljesen felfordul a suli, mindenki izeg mozog, egy egesz heten keresztul mennek a programok, a jatekok, a szunetekben, a delutanokon:)))

szerintem sok jo tanar van, persze mint minden suliban itt is vannak kemenyek, szigoruak, morcos kedvuek, de hat ettol lesz a diak edzetebb!;)

ezen kivul, engem 74 pontos irasbelivel vettek fel ide, bar nem ez volt az elso megjelolt iskolam...de vegulis nagyon orulok, hogy ide kerultem:))

remelem te is oda kerulsz majd, ahova szeretnel:)) sok sikert!

2013. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat.(:
2013. febr. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!