Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdasági Politechnikumról...

Közgazdasági Politechnikumról vagy a Leöveyről kinek van személyes tapasztalata? (Bp. Vendel u. )

Figyelt kérdés
Most leszek 8.-os és mind a kettő iskola megtetszett, ezért érdekelne kicsit bővebben, ha valaki esetleg odajár/t.
2009. aug. 15. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Én a Leöveybe jártam, igaz, csak 2 évig.

Nagyon szerettem, jó társaság, jó tanárok vannak.

Családi okok miatt váltanom kellett.

Elég sok hires ember járt oda. (Szerednyei Béla, Pa-dö-dö-s Mariann stb.)


Jó hirű suli, inkább oda menj, mint a Poliba.

2009. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz a távoli jövőben. Ha orvos akarsz lenni, akkor a színész/énekes karrier nem referencia.

Menj be szerintem majd nyílt napra és azt is nézd meg, hogy milyen érzés a falakon belül lenned.

2009. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A nyílt napot én is javaslom. Leöveybe járok és nagyon szeretem. A tanárok jófejek, az oktatás színvonala is magas, de mégsem szakadsz meg a sok tanulástól, a lehető legjobb, a közösség is jó, programok is vannak.

A politechnikum fizetős, ha a szüleid bírják elég pénzzel, akkor oda is mehetsz..

2009. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Én a Közgazdasági Politechnikumba járok és szerintem borzalmas iskola.

Az osztálytársaim egy része már idén elment, én jövőre fogok!

A Leövey-ről viszont sok jót hallottam, lehet, hogy oda is meg fogok próbálni felvételizni.


Üdv!

2009. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó voltam:


A tanárok még egész jófejek, de a diákok borzalmasak...

Régen jobban szűrtek a felvételin, de ma már minden degeneráltat felvesznek.

2009. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. Egyébként csak a kérdés kiírása után vettem észre, hogy a Politechnikum fizetős, úgyhogy ez már kizáró ok, lehet, hogy marad a Leövey, hátha sikerül, de azért még körülnézek, inkább több suli legyen beírva, remélem valahová felvesznek. Igazából a központitól félek, mindenki nehéznek ítéli, főleg még ideges is leszek...
2009. aug. 19. 21:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, én amikor tavaly írtam akkor én is aggódtam, ezért rontottam el. Idén már nem fogok aggódni, jobban fel is készülök! :)

Amúgy melyik tagozat érdekel a Leövey-ben?

Lehet, hogy egy osztályba fogunk majd járni! :D

2009. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha kell én tudok írni a term.tud. tagozatról többet, vagy osztálytársaim révén az infóról.
2009. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek. Engem vagy az info vagy a médiaismeret éredekelne. Szerintetek az előkészítő sokat számít? Figyelembe veszik esetleg a felvételinél? Mármint hogy már ismernek a tanárok egy kicsit.
2009. aug. 20. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:

A természettud. tagozatról írnál a kedvemért, légyszi? :D

fizika-matek-biológia b*zi vagyok :D

2009. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!