Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz, hogy nem vesznek fel...

Az igaz, hogy nem vesznek fel rendőrnek, ha roma vagyok?

Figyelt kérdés
Félig roma vagyok, és rendőrnek szeretnék jelentkezni, de mondták, hogy titkoljam el, mert akkor még ha megfelelnék is, nem vesznek fel. Ez igaz?
2012. nov. 18. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Felvenni felvehetnek , maximum hátránnyal indulsz XD.............ésetleg előnnyel , mert a romákkal sok baj van és akkor ilyen beépített ügynöknek fognak kiképezni. Szóval ez ember függő. Reménykedj benne , hogy nem romagyűlölőhöz kerülsz XD
2012. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Rendőr akarsz lenni, de arra nem voltál képes, hogy utánaolvass annak, ami érdekel. Ne, ne legyél rendőr! Elég gyenge az értelmi színvonal így is, nem kell tovább rontanod!


Mellesleg éppen ellenkezőleg... Tömegével veszik fel a romákat rendőrnek... Ha nem vesznek fel, akkor vagy nagyon labilis vagy, vagy marhára ostoba.

2012. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Azért mert roma származású vagy még lehetsz rendőr. Nyilvános diszkrimináció lenne ellenkező esetben, az Ombudsman már rég ott kopogtatna az ajtajukon, hogy ez így nem stimmel.
2012. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emlékszem, hogy pár évvel ezelőtt Szegeden kifejezetten roma rendőröket kerestek. Azt hiszem amiatt, mivel a romák jobban hallgatnak a roma rendőrökre, mint a nem romákra.
2012. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tudod miért nem fognak felvenni?



mert nagyon nehéz a felvételi. 50 emberből 1 embert vettek fel!


én is jelentkeztem cigány vagyok, 170 pontot értem el, és épp tavaly emelték a ponthatárokat 10 pontal és ezért nem vettek fel!!! sok szerencsét.

2013. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!