Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Komolyan, titeket nem idegesít...

Komolyan, titeket nem idegesít? Üvölteni tudnék. (több lennt)

Figyelt kérdés

Az, hogy a cigányok egész órán nem csinálnak semmit, kiabálnak, trágárkodnak, visszabeszélnek...

Én már a tanáraimat sajnálom, komolyan, amikor már ők is olyan dühösek, hogy olyat mondanak, amit nem tennének.. Tisztességes emberek. Amikor az mondják, hogy idefigyeljetek, én 20 éve szakmában vagyok stb... mit mondanak erre a cigányok? há' legyé' te dógod...

Komolyan, inkább ne járjanak iskolába, menjen a büntetés vagy nem tudom mi... de nekik jár a segély meg minden...

(tisztelet a kivételnek, ami nem túl sok van...)

14/l



2012. szept. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, engem is nagyon. :S Szánalmasak.
2012. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Meg kéne vonni a segélyt, és máris nem szülne minden cigányasszony hatszáz gyereket. De ha még normálisan meg is nevelnék a gyerekeiket...

Általános suliban én se tudtam ilyenek miatt figyelni (2 cigány osztálytársam volt, meg páran még akik lesüllyedtek a szintjükre), lehetetlen volt tőlük figyelni. Egész órán ordibáltak, meg visszabeszéltek. Nem mintha én ilyen mintagyerek volnék, de legalább nem zavartam az órát az ordibálásommal. Komolyan, már megfájdult tőlük a fejem, és nem csak nekem, másoknak is..

A mostani osztályomban szerencsére nincs olyan gyerek, aki ennyire zavar, aki meg ebben a suliban cigány, az normális, mert ide nem lehet kettesekkel bejutni.

2012. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dalek Traak válasza:
De, szörnyen idegesítőek. Ezért meg lesznek semmisítve.
2012. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anikó2002 válasza:
szia! engem is nagyon idegesítenek!!!!!! Legszívesebben beléjük rugnék!!!
2012. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!